IPA

územní skupina 110, České Budějovice

Právě přítomno: 179 hostů a žádný člen

NOVINKY

!!! ĆLENSKÁ SCHŮZE
v Bowlingu Bar
 Dynamo
jste srdečně zváni

dne 5.2.2024 od 15:30 hod.
bližší info <<< zde >>>


Bowling

V rámci pravidelných turnajů v bowlingu vítáme členy i nečleny naší skupiny IPA každé první pondělí v měsíci.

STARTOVNÍ a VÝSLEDKOVÁ LISTINA
v bowlingovém turnaji IPA 110

čtvrtek 15.XII. 2011

Turnajem v bowlingu každoročně, a dá se říci již tradičně, ukončujeme prosincové jednání členské schůze naší územní skupiny. Vzhledem k organizačním potížím v minulých letech při zajišťování a přípravě místa vlastního jednání schůze, zajišťováním a přípravou občerstvení, objednáváním sportoviště v závěru roku a potřebě následného přesouvání účastníků turnaje, bylo tentokrát zvoleno jednodušší řešení - VŠE POD JEDNOU STŘECHOU.

Zvoleno bylo zařízení JISKRA, kde již několik let pořádáme svá pravidelná pondělní bowlingová setkání. A myslím, že tato volba nebyla špatná. Schůze, bowling i následné občerstvení  proběhly bez problémů a komplikací. Odrazilo se to nejen  na počtu aktivních účastníků turnaje, kterých bylo letos celkem 13, ale oproti minulým letům zůstalo i několik účastníků schůze jako diváci.

Zatím co loňský turnaj (z roku 2010) musel být pro poruchu techniky v zařízení Centrum POUZAR přerušen a dohrával se na JISKŘE až v lednu 2011 (viz komentovaná loňská výsledková listina), proběhl turnaj 2011 bez potíží. Následné vyhlašování výsledků a rozdílení cen bylo o to milejší, že díky snaze organizátorů se podařilo zajistit ceny a drobné dárky pro VŠECHNY účastníky turnaje a nejen, jak je obvyklé, pouze pro umístěné. Nevím, či spíše si nepamatuji, zda se někomu z přítomných  podařilo pořídit foto těchto cen, či celé akce, ale bylo by dobré je přidat do naší doposud "chuďoučké" fotogalerie.

Dříve, než jsme se rozešli pomáhat manželkám s vánočními přípravami, následovalo po turnaji ještě příjemné vánoční posezení nás "domácích", kteří jsme nemuseli, jako většina ostatních, cestovat k domovu např. až do Volar, Č.Velenic, Č.Krumlova, Tábora, Zlivi i jinam. Doufám, že se na příštím "výročním" IPA TURNAJI sejdeme opět alespoň ve stejném počtu a ve stejně příjemné atmosféře.


Konec roku připomenul a na další setkání se těší Váš DVV Jirka Nevyjel