IPA

územní skupina 110, České Budějovice

Právě přítomno: 195 hostů a žádný člen

NOVINKY

!!! ĆLENSKÁ SCHŮZE
v Bowlingu Bar
 Dynamo
jste srdečně zváni

dne 5.2.2024 od 15:30 hod.
bližší info <<< zde >>>


Bowling

V rámci pravidelných turnajů v bowlingu vítáme členy i nečleny naší skupiny IPA každé první pondělí v měsíci.

STARTOVNÍ a VÝSLEDKOVÁ LISTINA
v bowlingovém turnaji IPA 110

pondělí 5.12.2022

       Po dvouleté "covidové" přestávce se letos konečně uskutečnil, již 2x odložený, 20. ročník našeho tradičního BW turnaje. Přestože byla přípravě této jubilejní akce věnována ve všech směrech náležitá pozornost (informovanost všech členů, zabezpečení originílních a velké množství dalších zajímavých cen pro všechny, včetně bohatého občerstvení), vypadalo to, po uzávěrce přihlášek, že se turnaj snad vůbec neuskuteční ! (Jen 2 přihlášení v termínu !!!)

       Urgence přuhlášek však zapůsobila na všechny tradiční zájemce jako vzpruha, a tak se nás v našem, již 5 let tradičním "hračkovišti" (BOWLING BARU DYNAMO) sešlo přesně 10 účastníků. Z tohoto počtu se pak, po úvodních přípravách bohatého a esteticky naservírovaného občerstvení, kterého se aktivně ujala naše spolehlivá "pokladnice" Pavla Holubová, vrhlo do vlastního "nelítostného" zápolení 9 borců, toužících po vylepšení svých historických umístění.

       Bojovalo se opravu se zápalem, nálada byla krásně soutěživá a letos (snad poprvé) nikdo nereptal, že se hraje až 5 her! Pravdou je, že to mohlo být i novým pravidlem, že se nejhorší hra škrtne. A tak tato vidina, že se nejhorší výsledek stejně nezapočítá, dávala všem hráčům nový elén do každé další hry, zatímco velké množství cen připravených v předsálí již čekalo netrpělivě na své nové majitele….☻☺☻

        Myslím, že i letošní turnaj měl napětí až do poslední chvíle, a to zejména když o pořadí mezi 4. až 6. místem rozhodovalo pouhých 12 kuželek ! Za připomenutí stojí také nejvyšší nához večera "184", který se povedl Mírovi Holubovi, a tak si připravené "bublinky" zcela jednoznačně zasloužil !

        20.ročník našeho tradičního bowlingového turnaje tedy skončil. Ceny, ty originální, krásně vyvedené figurky od pana Štarka pro umístěné "na bedně", i ty, které byly nashromážděny převážně členy našeho reprezentačního družstva na seniorských hrách, byly rozděleny mezi všechny účastníky. Netradiční a specifická cena letošního jubilejního turnaje, "figurka pro účastníka turnaje", byla udělena jedinnému nesoutěžícímu účastníku, Jardovi Malovcovi.Myslím, že i přes úvodní napětí před jeho začátkem se turnaj i letos vydařil, a umístění na prvních 3 místech budou ještě spokojenější, až jim na VČS předám i jejich "jubilejní" diplomy…☻☺☻


               Jako obvykle, a jak se zdá také naposled, okomentoval a zapsal DVV Jirka Nevyjel…..
                celou řadu momentek i krátkých videií z celé akce bude možno najít v naší fotogalerii