IPA

územní skupina 110, České Budějovice

Právě přítomno: 18 hostů a žádný člen

NOVINKY

!!! ĆLENSKÁ SCHŮZE
v Bowlingu Bar
 Dynamo
jste srdečně zváni

dne 5.2.2024 od 15:30 hod.
bližší info <<< zde >>>


Bowling

V rámci pravidelných turnajů v bowlingu vítáme členy i nečleny naší skupiny IPA každé první pondělí v měsíci.

STARTOVNÍ a VÝSLEDKOVÁ LISTINA
v bowlingovém turnaji IPA 110

čtvrtek 11.12. 2014

Turnaj v bowlingu je již trvalou a pevnou součástí našeho největšího setkání v roce a nebylo tomu ani letos jinak. Tyto turnaje se konají prakticky téměř od založení naší IPA skupiny, ale vzhledem k tomu, že v té době nepovažoval nikdo tuto záležitost evidenčně podchytit do "análů skupiny" za důležité, lze dnes přesný počet odehraných ročníků pouze odhadovat.

A tak po krátké telefonické konzultaci s pamětníky - Jardou Malovcem a Mírou Běhounkem jsme tedy stanovili posledně odehraný turnaj jako 14. ročník. Počet účastníků turnaje se již několik posledních ročníků pohybuje mezi 12-13 aktivními hráči. Loňský ročník se 17 hráči byl v tomto směru trochu vyjímečný, a to zejména proto, že to byl rok oslavy 20. výročí založení skupiny. Drtivá většina účastníků prosincového turnaje jsou prakticky titíž, kteří se s větší či menší pravidelností účastní také naší pondělní "bowlingové ligy".

Myslím si, že naše pravidelné "bowlingové pondělky" se staly již pevným termínem u "skalních členů" naší IPA skupiny. A to, že nás tato setkání baví potvrzuje i fakt, že rok 2015 je již 4. ročníkem naší "bowlingové ligy", a že se ho účastní členové z Velenicka, Krumlovska a do nedávna i z Prachaticka ( viz vyvěšené tabulky jednotlivých ročníků). Letošní ročník "okořenil" svou aktivní účastí Fanda Holman, který, opíraje se při hře ( po operaci kolene ) o berlu, dosáhl na krásné 8. místo !!! (snad se podaří zaslat i foto do naší galerie) A tak doufám, že účastníci letošního ročníku prominou pisateli - řediteli turnaje, hlavnímu a jedinnému organizátorovi, rozhodčímu, zapisovateli, trenéru a nehrajícímu kapitánovi, že stanovil náročná 4 hrací kola. Snad všechny účastníky uspokolil fakt, že se nejen škrtalo nejslabší kolo, ale že bylo s drobnými cenami pamatováno na všechny hráče.

Doufám , že příští ročník opět zakončíme nejen tradiční "baštou", příjemnou chvilkou u harmoniky Vendy Pecha, ale že se mi podaří organizačně zajistit méně hracích kol tak, aby účastníci byli další den ještě schopni pomáhat manželkám válet a vykrajovat vánoční těsto....☺

Konec roku tradičně připomenul a na další setkání - pravidelné "bowlingové pondělky" se těší

Váš DVV Jirka Nevyjel