IPA

územní skupina 110, České Budějovice

Právě přítomno: 201 hostů a žádný člen

NOVINKY

!!! ĆLENSKÁ SCHŮZE
v Bowlingu Bar
 Dynamo
jste srdečně zváni

dne 5.2.2024 od 15:30 hod.
bližší info <<< zde >>>


Bowling

V rámci pravidelných turnajů v bowlingu vítáme členy i nečleny naší skupiny IPA každé první pondělí v měsíci.

STARTOVNÍ a VÝSLEDKOVÁ LISTINA
v bowlingovém turnaji IPA 110

pondělí 4.12.2023

       Letošní prosincový turnaj v bowlingu, který je označen jako 21.v historii naší IPA skupiny, byl tentokrát trochu vyjímečný. Vzhledem k ukončení členství některých "stálých" hráčů minulých turnajů a letošní sněhové kalamitě, dosáhl počet účastníků společného večera pouhých 8 a vlastní hry se účastnílo přímo jen 6 aktivních hráčů.

Oba nehrající účastníci, Jarda Malovec a Fanda "FOX" Florián přesto významně přispěli nejen k příjemné atmosféře turnaje, ale i celého večera ( DÍK ) ☺☺☺

Již několik posledních ročníků hrajeme celých 5 her s tím, že nejhorší hru každému hráči škrtám, a tak už nikdo neprotestuje. Naopak se našli i tací jednotlivci, kteří by si ( v hráčském opojení ) rádi "zakouleli" ještě po oficiálním ukončení vlastní soutěže. No a protože se mi v průběhu roku opětovně podařilo nashromáždit různé drobnosti, tak ani letos neodešel žádný z účastníků turnaje s prázdnou.

A protože kromě soutěživé atmosféry vládla i velmi přátelská nálada, kterou jsme tu a tam podpořili nějakým tím panáčkem, při kterém jsme si zavzpomínali na mladé léta a svoje první setkání ve službě už před celými 50 lety, tak myslím, že mohu konstatovat, že se turnaj i následné posezení vydařilo. A ještě spokojenější budou umístění na bedně, až jim na VČS předám i letošní diplomy☺☺☺….….a jako obvykle okomentoval a zapsal DVV Jirka Nevyjel, který se už těší na lednový "bowlingový večer"….