IPA

územní skupina 110, České Budějovice

Právě přítomno: 44 hostů a žádný člen

NOVINKY

!!! ĆLENSKÁ SCHŮZE
v Bowlingu Bar
 Dynamo
jste srdečně zváni

dne 5.2.2024 od 15:30 hod.
bližší info <<< zde >>>


Bowling

V rámci pravidelných turnajů v bowlingu vítáme členy i nečleny naší skupiny IPA každé první pondělí v měsíci.

STARTOVNÍ a VÝSLEDKOVÁ LISTINA
v bowlingovém turnaji IPA 110

pondělí 4.12.2017

17. ročník našeho pravidelného turnaje v bowlingu byl letos v něčem tradiční a v něčem zcela nový. Tradiční byl především svou dobou konání - vždy v předvánočním čase, a také tím, že je vždy i poslední akcí naší IPA skupiny dle schváleného ročního plánu. Netradiční byl zejména místem konání, protože naším novým "hračkovištěm" se po zkušenostech s podmínkami v posledním období na JISKŘE stal BOWLING BAR DYNAMO.Nemá sice tak "domácké prostředí" jako Jiskra, ale obsluha-vedoucí p.Kotnauer i jeho syn jsou vstřícní, při obsluze pružní a ne nepodstatnou skutečností je i hodinová cena dráhy, která je o 130.- Kč lacinější (o plných 42% !!!). A tak nám ani nevadí další netradiční hledisko, kterým jsou na DYNAMU "provázky".
Účast je poslední roky (+-) rovněž "tradiční" neboť termín turnaje mají ve svých kalendářích již osvědčení borci. Ze1 4 přitomných se letos do hry vrhlo 12 odhodlaných hráčů. Bohužel chyběl můj tradiční velký soupeř Gusta Rosenzweig (cesta za egyptským sluncem), ale statečně jej nahrazoval Fanda FOX Florián. Nejen že obsadil celkové 2.místo, ale hodil si i svůj nový osobní rekord 198, což byl o pouhé 3 kuželky druhý nejvyšší nához večera !

Letošní ročník byl netradiční také v tom, že jsme nově nepodávali žádné občerstvení hrazené ze "spolkové kasy", a tyto přestředky jsme si ponechali až na zabezpečení lednové VČS. Myslím však, že nikdo z přítomných "nestrádal" nedostatkem "ohnivé vody", protože pravidlo uplatňované v průběhu naší celoroční bowlingové IPA ligy - ZA "KROCANA" PANÁKA - bylo naplňováno mírou vrchovatou ! Minimálně jednou se podařilo hodit "krocana" prakticky všem zúčastněným, a tak průběh turnaje opanovala (nejen z tohoto důvodu) družná nálada i mezi řidiči, kteří jinak trávili večer "nasucho"….

Podle ohlasů si myslím, že i letošní turnaj mohu uzavřít s dobrým pocitem a vyhodnotit jako tradičně úspěšný. Nikdo se již nepozastavuje nad počtem 4 her, zvláště, když je nejslabší hra škrtána. Pro každého se mi podařilo i letos zajistit nějakou drobnost jako cenu a zejména úmístění "na bedně" si mohou pochutnat na "bublinkách" a kvalitním PLZEŇSKÉM, či SVIJANSKÉM vánočním speciálu…....a tak zase za rok. I letos zapsal Váš DVV Jirka Nevyjel...