IPA

územní skupina 110, České Budějovice

Právě přítomno: 105 hostů a žádný člen

NOVINKY

!!! ĆLENSKÁ SCHŮZE
v Bowlingu Bar
 Dynamo
jste srdečně zváni

dne 5.2.2024 od 15:30 hod.
bližší info <<< zde >>>


Bowling

V rámci pravidelných turnajů v bowlingu vítáme členy i nečleny naší skupiny IPA každé první pondělí v měsíci.

         Letošní prosincový turnaj v bowlingu, který je označen jako 15.v historii naší IPA skupiny, byl tentokrát trochu vyjímečný. Vzhledem k posunutí termínu VČS až na leden 2016, byl jedinným a tedy hlavním bodem našeho prosincového setkání. Protože někteří naši členové dovršili právě v závěru roku kulatá a polokulatá výročí, byl program přizpůsoben i této skutečnosti.

Bohužel ne všichni oslavenci, pro které byly připraveny tradiční i neobvyklé dárky, se mohli kvůli kumulaci termínů různých akcí tohoto večera zúčastnit. Přesto lze právě letošní ročník, vzhledem k počtu účastníků, považovat v posledním období za vůbec nejúspěšnější.
Přítomno bylo nakonec 16 členů, 6 hostů a po úvodní gratulaci pětašedesátníkovi Vendovi PECHŮ, se z počtu 22 jich 14 "vrhlo" do vlastního soutěžení. Přestože jsem vloni, na základě reakcí některých jednotlivců na příliš vysoký počet hracích kol (4), slíbil, že to příště zohledním, tak letos proti stejnému počtu nikdo neprotestoval a naopak se našli i tací jednotlivci, kteří si rádi "zakouleli" ještě po vlastní soutěži.

No a protože se mi v průběhu roku podařilo nashromáždit různé drobnosti, tak ani letos neodešel žádný z účastníků turnaje s prázdnou. Ukázalo se, že oddělení turnaje od vlastního projednávání programu VČS může mít pozitivní vliv jak na průběh soutěžení, tak i na následný průběh celého večera.
Myslím, že stojí také za zmínku úvaha, že by bylo dobré vždy rovněž vyhlašovat výsledky celoroční "bowlingové ligy" (což jsem učinil☺) a nějakou drobností - minimálně diplomem - ocenit umístěné, (což jsem neučinil ☻).
A tak doufám, podle ohlasů, že se turnaj i následné posezení vydařilo, a ještě spokojenější budou umístění "na bedně", až jim na VČS předám letošní diplomy☺☺☺…. ….a jako obvykle okomentoval a zapsal DVV Jirka Nevyjel s tím, že už se zase těší na další "bowlingový večer"….