IPA

územní skupina 110, České Budějovice

Právě přítomno: 85 hostů a žádný člen

NOVINKY

!!! ĆLENSKÁ SCHŮZE
v Bowlingu Bar
 Dynamo
jste srdečně zváni

dne 5.2.2024 od 15:30 hod.
bližší info <<< zde >>>


Bowling

V rámci pravidelných turnajů v bowlingu vítáme členy i nečleny naší skupiny IPA každé první pondělí v měsíci.

STARTOVNÍ a VÝSLEDKOVÁ LISTINA
v bowlingovém turnaji IPA 110

pondělí 3.12.2018

Vzhledem k tomu, že letošní prosincový turnaj v bowlingu, který je označen jako 18.v historii naší IPA skupiny, se konal v roce, kdy si připomínáme její 25. výročí založení, byl věnován právě tomuto výročí.\
V BOWLING BARU na Dynamu, který je již 2.rokem základnou pro naše pravidelná pondělní setkání se sešlo pěkných 16 účastníků. Do vlastního soutěžení se pak vrhlo odhodlaných 14 hráčů. A protože se pro letošní jubilejní ročník podařilo nashromáždit opravdu dostatečné množství zajímavých cen a nikdo nemusel mít obavy, že přijde zkrátka, odhodlání většiny "skalních" se tak soustředilo zejména na vylepšení svého postavení v našich "historických" tabulkách ☺.
Bylo zřejmé, že se většina hráčů celkem pravidelně účastní našich bowlingových pondělků a na určitou zátěž je již zvyklá. Usuzuji tak proto neboť letos již nikdo neprotestoval proti 4 hracím kolům. Možná to ale bylo i tím, že si všichni postupně vyzkoušeli hru na každé ze 4 drah, což se zřejmě jevilo zcela přirozené a možná i zajímavější…
Vzhledem k tomu, že jsme letos neměli dráhy jen pro sebe, bylo nutno se ihned po hře přesunout do poměrně těšného "předsálí", kde již byly připraveny pěkné ceny pro všechny účastníky. Umístění "na bedně" se pak mohli letos opět potěšit nejen z originálních figurek od našeho "dvorního výrobce", pana Štarka, ale i hodnotných balení pivního moku různých značek, které (kromě dalších cen) do turnaje věnovali vítězové krajských i celostátních SHS (sportovní hry (seniorů), stejně jako i vítězové letošního plzeňského VETERÁNA - což oceňujeme….☺☺☺!!!
Myslím, že letošní turnaj měl napětí až do poslední chvíle, a to zejména když o pořadí mezi 4. až 7. místem rozhodovalo pouhých 7 kuželek ! Ten nejtěsnější souboj však paradoxně proběhl o krásně vyvedenou cenu útěchy, kdy rozhodla pouze jedna jediná figurka ! A nesmím také zapomenout na nejvyšší nához "196", který se podařil Gustovi-bublinky si zasloužil☺.

Doufám tedy, že se turnaj i letos vydařil, a umístění "na bedně" budou ještě spokojenější, až jim na VČS předám i jejich získané diplomy☺☺☺….

Jako obvykle okomentoval a zapsal DVV Jirka Nevyjel s tím, že už se zase těší na pondělí 7. ledna 2019...
/celou řadu momentek z celé akce lze najít v naší fotogalerii/