IPA

územní skupina 110, České Budějovice

Právě přítomno: 103 hostů a žádný člen

NOVINKY

!!! ĆLENSKÁ SCHŮZE
v Bowlingu Bar
 Dynamo
jste srdečně zváni

dne 5.2.2024 od 15:30 hod.
bližší info <<< zde >>>


Bowling

V rámci pravidelných turnajů v bowlingu vítáme členy i nečleny naší skupiny IPA každé první pondělí v měsíci.

STARTOVNÍ a VÝSLEDKOVÁ LISTINA
v bowlingovém turnaji IPA 110

pondělí 12.12.2016

Pravidelný prosincový turnaj, který byl letos již 16. v pořadí, navázal na způsob ukončení činnosti v roce stejně, jako tomu bylo loni. A to tím, že byl opětovně posunut termín VČS až na rok 2017 a závěrečnému bowlingovému klání byl vyčleněn samostatný termín.Toto opatření bylo vyvoláno nejen změnou v organizaci výdeje členských průkazů, ale i zkušeností z minulého roku, kdy má celý večer pak daleko méně hektickou a příjemně uvolněnou náladu.
Musím přiznat, že mě osobně nejen potěšil, ale i překvapil dárek, který jsem od kamarádů dostal ke svým půlkulatinám a i na tomto "fóru" chci ještě jednou naší milé a starostlivé "finančnici" upřímně poděkovat.

Turnajového večera se zúčastnilo celkem 16 členů a plných 14 se s chutí vrhlo i do vlastního soutěžení. Přestože se zpočátku ozývaly některé hlasy proti vysokému počtu 4 hracích kol, byli, myslím, nakonec všichni spokojeni, že bylo uplatněno pravidlo o škrtnutí nejhoršího kola. A tak byli všichni se závěrečnými součty spokojeni, zvláště, když si každý odnesl svoji cenu, a již tradičně jsme si při družném hovoru pochutnali na i letos dobře připraveném pohoštění.

Přestože mohu s klidným svědomím konstatovat, že se i letošní turnaj v bowlingu IPA 2016 vydařil, budeme pro organizaci příštího turnaje a stejně tak i "bowlingových pondělků" hledat jiné "hračkoviště"… Důvodem je již delší dobu trvající nedobrý technický stav zařízení, ale i přístup současné obsluhy....

Vzhledem k tomu, že se mi nepodařilo doplnit poslední údaje a propočítat výsledky jednotlivých pololetí, a tedy i celého roku naší "bowlingové IPA ligy" včas, seznámím s touto informací členskou základnu na výroční schůzi, kde plánuji předat umístěným "na bedně" i jejich diplomy.


...a jako obvykle okomentoval a zapsal DVV Jirka Nevyjel s tím, že už se zase těší na další "bowlingový večer"….​